• Nasz zespół

NASZ ZESPÓŁ

Fabryka Giftów to nieduża ciągle rozwijająca się firma rodzinna. W skład naszego zespołu wchodzi założyciel firmy i głowa rodu – Sebastian Nojek i jego żona – pani Mama- Klaudia Nojek.

 

20181025_090345(2).jpg

Sebastian Nojek

Szef wszystkich szefów, założyciel firmy. Sam o sobie mówi- „Mózg operacji”. Optymistyczny, wyrozumiały ale zarazem dążący do celu i pracowity. Nie boi się wyzwań.  Czuwa nad dobrem i rozwojem działalności. Od kilku lat zajmujący się handlem internetowym.  Szukający wciąż nowych, unikatowych  rozwiązań, które mogłyby zadowolić Państwa i Państwa bliskich. Ma pod kontrolą wszystko co dzieje się w firmie. 

Stawia dobro i zadowolenie klienta na 1 miejscu.

Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą by szkolić  innych – tzn swoją żonę J Będąc przy tym bardzo empatyczny i wyrozumiały.

Zawsze daje z siebie 100% a czasem nawet i więcej!

 

20181004_193908.jpg

 

Klaudia Nojek

Żona szefa. Osoba współpracująca. Odpowiedzialna za kontakt z klientem. Stara się zawsze jak najszybciej odpowiadać  na Państwa pytania.  Strona  artystyczna naszego zespołu. Pracowita, kreatywna, energiczna, stara się pogodzić rolę mamy i osoby pracującej. Nie zawsze jest to łatwe zwłaszcza, gdy maluch nie może pójść do przedszkola .

 

 

Maluch Nojek

(Nie mamy zgody na publikację wizerunku)

Najmłodszy  członek naszego zespołu. Działający z mamą i tatą od początku powstania firmy Fabryka Giftów. Pomaga nie przeszkadzając rodzicom, gdy nie idzie do przedszkola. Bywa testerem  produktów, które sprzedajemy. A także pomysłodawcą niektórych upominków, zwłaszcza tych przeznaczonych dla naszych milusińskich.

Miła, rodzinna atmosfera panująca w naszym zespole sprawia, że możemy tworzyć z jeszcze większą pasją produkty, które staną się wspaniałym upominkiem dla Państwa i najbliższych Państwu osób.